ckp.lv

Karnevāls vismazākajiem!

Lai arī Ziemassvētki nosvinēti un Jaunais gads sagaidīts, Daugavpils poļu kultūras centrā joprojām virmo svētku sajūtas. 11. janvārī izklaidējošu svētku programmu PKC darbinieki bija sarūpējuši J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas jaunāko klašu skolēniem.

Plkst. 12:00 J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas sākumskolas ēku (Marijas iela 1) pieskandināja 1.-4. klašu skolēnu gaviles, kuri labprāt iesaistījās PKC darbinieku un Studentu kluba rīkotajās aktivitātēs. Karnevāla ietvaros skolēniem bija iespēja ne tikai apmeklēt radošās darbnīcas, dejot un iet rotaļās ar PKC Studentu kluba līderiem, bet arī satikt īstu Sv. Nikolaju un citus atraktīvus pasaku tēlus, kuri katram mazajam pasākuma apmeklētājam bija sarūpējuši garšīgas dāvanas.
    Arī paši dalībnieki bija parūpējušies par krāšņiem un atraktīviem tērpiem. Šovakar J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēka tika pārvērsta pasaku valstībā, kur tikās rūķīši un Salaveča palīgi, princeses, bruņinieki un daudzi citi pasaku un fantāzijas tēli. Turklāt ikvienam mazajam pasākuma apmeklētājam bija iespēja savu karnevāla tērpu varēja padarīt vēl spilgtāku, apmeklējot PKC organizēto „Body art” jeb ķermeņa apgleznošanas studiju, kuras laikā bija iespēja tikt pie krāšņiem zīmējumiem uz sejas, kakla vai rokām. Jāatzīmē, ka „Body art” studija bija īpaši apmeklēta un rindas pie tās nerima visu pasākumu laiku.
Pasākuma laikā tika apbalvoti arī PKC rīkotā mākslas konkursa „Ziemassvētku eņģelis” dalībnieki. Dažādās tehnikās gatavotie konkursa darbiņi tika izstādīti PKC pirmajā stāvā un visu svētku laiku priecēja centra apmeklētāju acis un sirdis. PKC vēlreiz izsaka pateicību visiem darbu autoriem un viņu vecākiem par dalību konkursā!
Bet plkst. 17:30 uz Jaungada pasākumu tika aicināti pirmsskolas skolēni. Arī viņiem PKC čaklie darbarūķi bija sarūpējuši garšīgas dāvanas un izklaidējošu svētku programmu. Ikviens mazais pasākuma apmeklētājs tika iesaistīts dažādās aktivitātēs un varēja izbaudīt īstu svētku jampadraci. Galvenais – neviens nesēdēja maliņā, bet aktīvi līdzdarbojās, par ko paldies PKC Studentu kluba aktīvistiem, kuri šo pasākumu bērniem padarīja īpaši krāsainu!
Lai arī Jūsu ikdienā ienāk svētku noskaņas!
Sagatavoja: Agnese Poikāne, Daugavpils Universitātes studente, Daugavpils poļu kultūras centra praktikante

Pēdējās izmaiņas ( Piektdiena, 08 februāris 2013 13:28 )  

Pasākumu kalendārs

< janvāris 2013 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs