ckp.lv

Home Daiļlasīšanas konkurss bērniem

Daiļlasīšanas konkurss bērniem


“Bērni spēlē planētās” - ar tādu nosaukumu notika daiļlasīšanas konkurss, kas veltīts poļu rakstnieces, dzejoļu un stāstu autores Vandas Hotomskas daiļradei. Vairāk nekā 30  J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas I-IV klašu skolēni piedalījās konkursā, kuru organizēja Poļu kultūras centrs par godu dzejnieces 90. gadadienai.

Bērni izvēlējās daiļdarbus vai pastāvīgi, vai nu ar pasniedzēju un vecāku palīdzību. Prezentāciju laikā viņi labprāt izmantoja rekvizītus un kostīmus, kas bija saistīti ar dzejoļu tekstiem.
Konkursa vadītāja Milena Savkina, izmantojot foto un videoprojekcijas, sniedza bērniem pašus interesantākos un mazāk zināmus faktus par V.Hotomskas dzīvi un daiļradi. Bērni ar prieku iepazinājās ar pirmā poļu televīzijas bērnu raidījuma varoņiem - Agatku un Jaceku. Kopā viņi izdomāja atskaņas vārdiem no poļu dzejnieces dzejoļu rindām.
Dalībniekus vērtēja komisija, kuras sastāvā ietilpa: Anita Perlinska un Sandra Ziediņa (Poļu ģimnāijas skolotājas) un Irina Kešiševa (Daugavpils teātra aktrise). Žūrija novērtēja visas uzstāšanās un izdarīja secinājumus, ka neskatoties uz savu jauno vecumu, bērni lieliski tika galā ar izvēlēto daiļdarbu interpretāciju un nodemonstrēja lieliskas aktiermākslas spējas.

Apsveicam uzvarētājus:

1. klase  
I. vieta - Dominika Dea Timšāne
II. vieta - Ēriks Teležnikovs
III. vieta - Leila Sadikova

2. klase
I. vieta - Patrīcija Aļhimoviča
II. vieta - Sofija Afanasjeva
III. vieta - Konstantīns Stankevičs
Diāna Hrapāne saņēma apbalvojumu par radošo pieeju tēmai.

3.un 4.klase
I. vieta - Andžejs Hotins
II.vieta - Stefānija Zabolotjko
III.vieta - Makars Šverniks
Margarita Gedzjune ieguva balvu par kreatīvu dzejoļa interpretāciju.

Konkurss noslēdzās ar balvu, diplomu un pateicības rakstu pasniegšanu, kā arī ar kopējo fotogrāfiju. Pateicamies poļu valodas skolotājiem un vecākiem par sadarbību un bērnu sagatavošanu pasākumam.
Poļu kultūras centrs izsaka īpašu pateicību Fondam “Palidzība poļiem Austrumos” par savas darbības atbalstu.

 

Pasākumu kalendārs

< oktobris 2019 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs