ckp.lv

Home Leldes Kundziņas gleznu izstāde “Noslēpumainais dārzs"

Leldes Kundziņas gleznu izstāde “Noslēpumainais dārzs"


Lelde Kundziņa ir kurzemniece, kas dzīvo Latgalē, mīl gleznot ziedus un jūru. Māksliniece ir absolvējusi Daugavpils mākslas vidusskolu “Saules skolu”. Šobrīd Lelde ir mākslas pedagogs Ilūkstes mūzikas un mākslas skolā, Daugavpils bērnu mākslas skolā, kā arī vada radošu pulciņu Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā. Kopš 2015. gada ir Daugavpils mākslinieku apvienības biedre un cītīgi darbojas mākslas salonā “Baltais zirgs”. Leldei ir bijušas 4 personālizstādes un ņemta dalība kopējās grupu izstādēs.

Par savu jauno izstādi māksliniece stāsta:
“Cik patīkami dažreiz, pavisam klusu un nepamanīti, aizlavīties uz smaržīgo dārzu un atvilkt elpu. Noslēpumainais dārzs – ta ir burvīga vieta tevī pašā. Tieši šeit, no sirds skan paši svarīgākie jautājumi, vissirsnīgākās lūgšanas.”
Triju bērnu mamma katru brīvu brīdi ņem rokā otu, izspiež krāsas un atdodas sirds lidojumam. Šoreiz viņa uzaicina uz pastaigu pa savu puķu dārzu. Katrs zieds izdveš burvīgu aromātu un ieskanas jaukā melodijā. Stāsta par uzvarām un sakāvēm, par prieku un skumjām. Tas maģiskais dārzs ir maigas, patiesas, spēcīgas, kā arī ugunīgas mīlestības liecinieks. 


 

Pasākumu kalendārs

< februāris 2020 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs