ckp.lv

Home Sofijas Šabuņevičas un Daigas Lapsas kopīga izstāde “Ceļš”

Sofijas Šabuņevičas un Daigas Lapsas kopīga izstāde “Ceļš”


Februāra sākumā Poļu nama galerijā tika atklāta Sofijas Šabuņevičas no Rīgas un Daigas Lapsas no Krāslavas kopīga izstāde “Ceļš”. Mākslinieces prezentēja gleznas un gobelēnus. Mākslas cienītājus sveica vokālā ansambļā "Daugavas krāsas" vokālistes, kuras uzdāvināja klātesošiem sentimentālu un patīkamu priekšnesumu.

Jaunā māksliniece Sofija Šabuņeviča ar gleznošanu aizraujas kopš agras bērnības. Pabeidza Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu. Sofija ir mākslas ceļa sākumā un savu pirmo izstādi organizēja 2019. gadā. Šobrīd viņa strādā kā ilustratore, glezno portretus pēc pasūtījuma un ikdienā pasniedz gleznošanu savā studijā visiem, kas vēlas to mācīties. Visvairāk Sofiju piesaista reālisms un portreti, lai gan viņa ir radījusi arī abstraktu gleznu sēriju.
Strādājot kā māksliniece, dzīves gaitā nākas arī zīmēt krāsojamās grāmatas, grafiti uz sienām, radīt dekorācijas telpām, un Sofija cer, ka nākotnē dzīve piedavās vēl lielākus izaicinājumus.
Māksliniece Daiga Lapsa dzimusi Rīgā, bet jau daudzus gadus dzīvo Krāslavā. Daigai Lapsai piemīt mākslinieciskais talants vairākās mākslas sfērās. Viņa nodarbojas ar gleznošanu, keramiku, tekstilmākslu. Māksliniece veido gobelēnus, aplikācijas no auduma, ada un tamborē lelles, modelē tērpus, darbojas izšūšanas tehnikā. Mākslinieces iecienītie materiāli ir lini, kokvilna, sizals, stikls, māls. Daiga izmanto stiklu gandrīz visos darbos. Gobelēnu krāsošanā izmanto galvenokārt dabas materiālus.
Daiga Lapsa aktīvi piedalās izstādēs dažādās pasaules valstīs, vairāki viņas darbi papildinājuši privātkolekcijas.


Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 26 februāris 2020 12:09 )  

Pasākumu kalendārs

< februāris 2020 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs