ckp.lv

Home Bērnu makslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde "Daugavpils atspulgi"

Bērnu makslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde "Daugavpils atspulgi"


Poļu kultūras centra galerijā tika atklāta Bērnu mākslas skolas plenēra darbu izstāde "Daugavpils atspulgi".

Plenērs ir tulkojams kā zīmēšana ārpus telpām. Bet Bērnu mākslas skolas audzēkņi papildināja šo jēdzienu – plenērs tas ir stāsts, tie ir daudzi stāsti par mūsu pilsētu. Šogad Daugavpilī viņi meklēja atspulgus. Un atklāja, ka mūsu pilsēta spoguļojas Daugavā kā lielā spogulī. Šim spogulim, saules zaķīšu spīdinādami, pretī staro citi mazāki spoguļi: dīķi un strūklakas. Pēc lietus atspulgi un realitāte ir tik cieši kopā, ka turpina un papildina viens otru. Bet arī tas vēl nav viss - pilsēta spoguļojas saulesbrillēs, automašīnu stiklos un neskaitāmos skatlogos.
Izstāde Poļu kultūras centrā ir plenēra darbu izstāžu sērijas noslēgums. Šim noslēgumam Bērnu mākslas skola pietaupījuši mīļākos un, krāsu ziņā, rotaļīgākos darbus. Jo tieši jau ar ieraudzītu mīlīga kaķēna atspulgu peļķē arī sākas atklājuma un rādīšanas prieks. 
Izstādes dalībniekus spēja aizraut vokālistes Alises May audzēkne uzstāšanās. Svinīgo atklāšanas pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīca priesteris Roberts Macijevskis, kā arī Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" direktore Inguna Kokina.
Izstādi var aplūkot PKC galerijā līdz 31.martam.

 

Pasākumu kalendārs

< marts 2020 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Fotogalerija


partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs