Bērnu teātris

Teātra pulciņš, kas darbojas Poļu Kultūras Centrā apvieno J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas bērnus un jauniešus, kas interesējās par teātri un literatūru, kā arī tos, kam patīk pavadīt laiku neformālā radošā veidā. Pulciņa vadītāja ir Daugavpils Teātra aktrise Milena Savkina (Rožanska).
Jaunākā teātra pulciņa grupa ir J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas sākumskolas skolēni. 2010.gadā Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas ietvaros notika pulciņa pirmā pirmizrāde, kas balstījās uz pasaku par Neglīto pīlēnu. Tai pašā laikā, kas skatuvē spēlēja aktieri, aiz aizkara veidojās ēnu teātris, kas radīja noslēpumainu noskaņu. 25.martā Starptautiskās Teātra dienas ietveros notika otrā skolēnu pirmizrāde – mūzikls, kas balstās uz pasaku par Sarkangalvīti. Visus dziesmu vārdus uzrakstīja Vecākās grupas dalībniece.
Vecākā Teātra pulciņa grupā piedalās jaunieši no  J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas pamatskolas. Viņi aktīvi iesaistās pasākumos, kas notiek Poļu Kultūras Centrā, ka arī veido patstāvīgas izrādes.
2009.gadā pulciņa dalībnieki piedalījās koncertā, kas veltīts Poļu un Latviešu Neatkarības Svētkiem un iestudēja izrādi ar nosaukumu „Autobuss uz Betlejemu” , kas bija veltīts Ziemassvētku tradīcijām.
2010.gada maijā notika koncerts, kas tika iestudēts bastojoties uz Konstatnta Ildefons Glačinska dzeju. Koncerta laikā pulciņš prezentēja izrādi „ Brīnumaini rati”.
2011.gads sākās ar uz Antuāns de Sent-Ekziperī grāmatas balstītās pirmizrādes  „Mazais princis”. Tā ir stāsts par bērnu katrā no mums, jo mēs visi esam pieauguši bērni, kas tic brīnumos un brīnās par apkārtējiem.